سایر مشخصات کتاب:
ويراست: هفتم
نوع جلد: شوميز
تعداد صفحه: 812+13
ناشر: جامعه نگر
زبان: فارسي
شابك: 9786001017513
قطع کتاب: وزيري
کيفيت چاپ: تک رنگ مشکي
مجموعه آزمون هاي كارشناسي ارشد پرستاري وزارت بهداشت با پاسخ تحليلي و نكات تكميلي

مولف: دکترحميد حجتي -راضيه السادات حسيني- سميه سياحي- مهدي محمودي
مترجم:
سال و نوبت چاپ: اول/1397
قیمت : 979000ریال
قیمت ويژه : 783200ریال

وضعيت: موجود است.

مجموعه آزمون هاي کارشناسي ارشد پرستاري وزارت بهداشت پاسخي مطمئن و جامع به نياز مبرم علاقه مندان به تحصيلات تکميلي پرستاري است تا قبل از ورود به آزمون هاي مربوطه، مروري بر آزمون هاي سال هاي قبل داشته و به خود آزمايي بپردازند. همچنين چراغ راهي است براي داوطلبان جديد تا قبل از مطالعه با مرور آزمون هاي گذشته به مطالعه خويش جهت و هدف ببخشند.

اين کتاب مشتمل بر سؤالات سال هاي گذشته ي آزمون سراسري کارشناسي ارشد پرستاري وزارت بهداشت (1377 تا 1397) مي باشد. تفاوت اساسي اين کتاب با کتاب هاي گذشته، داشتن چند ويژگي منحصربه فرد است:

* پاسخ نامه ي تشريحي و تحليلي: پاسخ به سؤالات در اين کتاب نه تنها به تشريح گزينه ي صحيح مي پردازد، بلکه به تحليل گزينه هاي ديگر و دليل نبود پاسخ را در آنها به سمع و نظر خواننده مي رساند. تمامي گزينه ها با توجه به منابع اعلام شده از سوي وزارت بهداشت مورد تجزيه و تحليل قرار گرفته است و صحيح بودن همه ي گزينه ها با توجه به چگونگي طراحي سؤال، مورد بحث قرار گرفته است.

* مروري بر نکات تکميلي هر سؤال: گاهي اوقات سؤالات هر آزمون، به دليل اهميت نکات در آزمون هاي قبلي، حول و حوش همان سؤالات آزمون هاي گذشته مطرح مي-شوند؛ پس دانستن نکات مهم در هر سؤال، بسيار حائز اهميت است. در اين اثر، سعي بر آن شده است که تمامي نکات مربوط به موضوع اصلي هر سؤال مرور شود تا خواننده بر تمامي مطلب و مبحث مورد نظر تسلط کافي پيدا کند.

* اعلام منبع معتبر و مورد نظر طراحان سؤال: براي هر سؤال به طور مجزا، منبع احتمالي اصلي که طراح ، سؤال را از آن استخراج کرده است، ذکر شده است تا خواننده به سمت منابع اصلي هدايت شود و از سويي ديگر منابع اصلي مدنظر طراحان سوال را بشناسد.

* ترتيب دروس: دروس به ترتيب اهميتشان در آزمون سراسري مطرح و مرتب شده اند. باز هم خواننده مي تواند با نگاهي اجمالي به اهميت دروس و نقش آنها در قبولي خويش دست يابد.

* تجزيه و تحليل سؤالات براساس تخصص علمي و باليني: مؤلف هر کدام از مواد درسي، با توجه به تخصص و تجربه¬ي علمي و باليني شان انتخاب و کار به ايشان محوّل شده است. اين مسئله باعث دربر گرفتن تمامي جوانب علمي و عملي آن ماده ي درسي و پاسخي صريح تر و به دور از ابهام براي تمامي پرستاران عزيز، چه شاغل در بخش آموزش و چه باليني مي شود.

* روزآمد بودن : اين منبع با ارزش همه ساله پس از برگزاري آزمون روزآمد شده و سوالات جديد به آن اضافه خواهد شد.

* تفکيک بودن آزمون ها: آزمون هاي مختلف کارشناسي ارشد پرستاري يعني وزارت بهداشت، تربيت مدرس و دانشگاه نه تنها به صورت مجزا منتشر شده است بلکه آزمون هاي هر سال نيز به صورت مجزا و کامل آمده است تا علاقه مندان جهت ومسير آزمون ها را از نظر کيفي و کمي تشخيص دهند .

* زبان عمومي : با توجه به اهميت درس زبان عمومي در قبولي آزمون ارشد پرستاري و مشترک بودن زبان عمومي براي همه ي رشته هاي علوم پزشکي، آزمون هاي زبان عمومي در يک کتاب مجزا و کامل با تاليف استاد لزگي و توسط همين انتشارات به چاپ رسيده است. در سالهاي اخير پاسخگويي بسيار خوبي به نيازهاي دانشجويان در اين زمينه بوده است.

*برنامه¬ي درسي و چگونگي مرور و زدن تست قبل و حين آزمون سراسري: اين برنامه، متشکل از چگونگي تنظيم مواد درسي، تخصيص زمان، مرور، مرور به همراه تست، يادداشت برداري، برگزاري خودآزمايي با شرايط آزمون سراسري و نهايتاً چگونگي مديريت زمان و زدن تست در حين برگزاري آزمون سراسري مي باشد. اين برنامه ريزي در دنباله و صفحات بعدي ارايه شده است.مشخصات كليدي:
مجموعه آزمون ها به صورت تفکيکي

با پاسخ تحليلي و نکات تکميلي

تجزيه و تحليل سوالات بر اساس تخصصي علمي مولفين

روزآمد و دربردارنده آخرين دوره آزمون ها

اعلام منابع معتبر و مورد نظر طراحان سوال

فهرست مطالب:


مشخصات مؤلف / مترجم:
دکتر حميد حجتي

راضيه سادات حسيني

سميه سياحي

مهدي محمودي
میزبانی وب و طراحی سایت توسط شرکت پشتیبانان شبکه