•  » غيرپزشکي • سایر مشخصات کتاب:
  ويراست:
  نوع جلد: شوميز
  تعداد صفحه: 194
  ناشر:
  زبان: فارسي
  شابك: 9789642524860
  قطع کتاب: وزيري
  کيفيت چاپ:
  پزشک در خانه

  مولف: دكترثروت هروآبادي
  مترجم:
  سال و نوبت چاپ: دوم/1394
  قیمت : 99000ریال
  قیمت ويژه : 89100ریال

  وضعيت: موجود است

  چه چيزي اطمينان بخش تر از آن است که پزشکي در خانه داشته باشيم تا در مواقع بحراني يا به طور ساده وقتي احتياج به راهنمايي داشته باشيم، به او مراجعه کنيم؟ اگر اين موضوع براي شما جذاب است، اينک اين کتاب جوابگوي خواست شماست. من که سال هاي طولاني در تلويزيون به مردم اطلاعات پزشکي داده ام، مي دانم که براي مردم دسترسي به يک منبع اطلاعاتي که قابل اعتماد و صحيح باشد، چقدر اهميت دارد.

  حسن اين کتاب، در سهولت کاربرد آن است. در بالاي هر صفحه، موضوع به طور خلاصه ولي به وضوح شرح داده شده و راهنمايي گام به گام که پيمودن آن آسان است، ذکر شده است. علايم هشدار دهندهي بيماريهاي وخيم به وضوح مشخص شده و اين نکته که آيا بيماري و عارضه را، خود شما مي توانيد درمان کنيد يا احتياج به مراجعه به پزشک داريد، ذکر شده است. موارد درماني شامل روشهاي عملي و راهنماييهاي ويژه است و درمان هاي معمول و چند درمان تکميلي (سنتي) که آزمايش خود را داده اند، در هر قسمت آورده شده و به اين ترتيب، رويکرد اين کتاب نسبت به کتاب هاي مشابه، رويکردي فراگير است. به اضافه، قسمت «کمک اوليه» مي تواند در فوريت ها در مواقعي که کمک پزشکي دور از دسترس است، بسيار ارزشمند باشد. اجراي دستورات داده شده، گاهي اختلاف بين مرگ و زندگي است.

  ما پزشکان مايليم که مردم اطلاعات بهتر و بيشتري درباره ي بيماري ها و عوارض معمولي و درمان آنها داشته باشند و همچنين در آنها براي تغيير در روش زندگي که از پيدايش بيماري جلوگيري مي کند، انگيزه ايجاد کند. نويسنده ي کتاب، مايکل پيترز، تمام اين نکات اصلي را در کتاب آورده است. راهنمايي هاي او در اين کتاب، به شما براي درمان ناراحتي هاي کوچک, اعتماد مي بخشد و نکات لازم در مورد بيماري ها و آسيب هاي خطير را در اختيار شما قرار مي دهد.

  مشخصات كليدي:
  راهنماي عملي براي درمان بيماري هاي شايع درخانه
  فهرست مطالب:


  مشخصات مؤلف / مترجم:
  دكترثروت هروآبادي
  پرفروشترينها    
  موردی یافت نشد.
  میزبانی وب و طراحی سایت توسط شرکت پشتیبانان شبکه